maroc à cheval

sidi kaouki/essaouira

zagora

 

maroko

maroc à cheval   

sidi kaouki/essaouira

zagora

 

                          maroko                           

maroc à cheval                  sidi kaouki

essaouira  / zagora

                      

maroko                        

 

magda

+48 502 548 819 (whatsapp)

+212 708 078 380

 

magda@marocacheval.com

magda

+48 502 548 819 whatsapp

+212 708 078 380

 

magda@marocacheval.com

maroc à cheval s.a.r.l.

sidi kaouki/essaouira

zagora (zimą)

maroko

+212 708 078 380  magda

+212 662 788 974  brahim

+ 48 502 548 819 (whatsapp) magda

 

magda@marocacheval.com

maroc à cheval

                                     wyprawy konne po maroku

maroc á cheval

                             

               wyprawy konne po maroku

DZIEŃ 1

 

Lotnisko w Agadirze, jednym z najpopularniejszych kurortów Maroka....ale my opuszczamy turystyczny zgiełk i zabieramy Was od razu na pustą plażę w Tamri - bananowej wiosce. Wyjazd z miasta zajmie około 45 minut, po czym ulokujemy się w domu przy samej plaży.

Lunch i kolacja z widokiem na Ocean i cały dzień na odpoczynek po podróży.

 

DZIEŃ 2

 

Po śniadaniu rozdzielamy konie i wyruszamy na całodzienną wyprawę. Dzisiaj przed nami plaże i klify, a na koniec górska wspinaczka. Nie obędzie się bez pierwszych galopów, pasących się stad wielbłądów i kóz, stromych podejść i przepięknych widoków na rozbijające się fale Atlantyku. Wieczorem odpoczynek w obozie na klifie, skąd widać obłędny zachód słońca.

DZIEŃ 3

 

 Góry - otaczają nas zewsząd, porośnięte krzewami, drzewami arganowymi, a w dole lśnią wody Atlantyku. Pogalopujemy wąskimi ścieżkami, aż dojedziemy do wioski, gdzie napoimy konie; przy odrobinie szczęścia spotkamy pasterzy ze stadami kóz, które będą buszowały po drzewach. W końcu wjeżdżamy do Arganowego Parku Krajobrazowego. Drzewa arganowe nas już nie opuszczą. Obóz w wąwozie w górach.

DZIEŃ 4

 

To najdłuższy dzień rajdu. Powoli schodzimy z gór, zejściem kamienistym, wąskim i długim, w oddali będzie widać szmaragd wody, a naokoło piaskowe skały.  Lunch zjemy na plaży, a potem będziemy mogli wskoczyć do Oceanu i zabrać konie ze sobą. Druga połowa dnia poprowadzi nas szeroką półką skalną z przepięknym widokiem na szmaragd wody w dole – o ile nie spowije go mgła. Obóz rozbijamy tuż przy plaży, więc w nagrodę za trudy dnia można będzie przy zachodzie słońca kąpać się w Atlantyku.

DZIEŃ 5

 

Rozpoczynamy wyjściem na plażę konno, delikatnym stępem, zanurzeniem kopyt w wodzie. Dojeżdżamy do samego początku plaży, pod same skały, by zawrócić i pognać przed siebie galopem. Tak się zaczya rejon pustych i szerokich plaż, na których możemy puścić wodze naszym koniom. Z plaży wjeżdżamy do rybackiej wioski Tafdna, by wjechać ponownie w góry i podziwiać Ocean z wysoka. Pod koniec dnia znów ujrzymy taflę wody, a obóz znajdziemy na  skarpie z magicznym widokiem na morze.  Znów będzie można zejść na plażę, by wykąpać się w falach. 

 

Cena: 3850 pln

w tym: zakwaterowanie w domu pod Agadirem, w willi w Sidi Kaouki, transport z i  na lotnisko, transport bagaży podczas rajdu, wyżywienie, konie i przewodnicy, 

cena nie zawiera biletu lotniczego

grupa: od 5 do 10 osób

 

Jedź z nami

 

DZIEŃ 6

 

I znów dzień rozpoczynamy od zejścia na plażę – ścieżką w śród arganów, znów przejeżdżamy ją w całości stępem, brodząc w wodzie, zawracamy i biegniemy galopem. Na koniec chłodzenie końskich nóg w wodzie i prowadzimy konie w ręku przez wąski przesmyk na ścieżkę na klifie.  Aż do lunchu ocean będzie nam towarzyszył w dole, a my będziemy pokonywać wąskimi ścieżkami klify, by na lunch dojechać do oazy pod  malutkimi wodospadami. Jeśli nie będzie wiatru i będzie ciepło wykąpiemy się z końmi. A po lunchu czeka nas dużo galopów brzegiem morza.

 

DZIEŃ 7

 

Ostatni dzień konno -  głównie plażami, z dużą ilością galopów, ale też z pięknymi widokami z klifów. Wjedziemy na wielkie wydmy, które na zdjęciach będzie można pomylić z pustynią. Zjemy lunch pod eukaliptusami lub na plaży i zaprowadzimy konie do stajni przez gaje tamaryszków. Pożegnanie z końmi i powrót do wygód  cywilizacji - dzisiaj śpimy w łóżkach, mamy wifi i prawdziwy prysznic. Popołudniem jedziemy do Essaouiry na zwiedzanie i zakupy.


DZIEŃ 8


Home sweet home, czyli powrót do domu. Odwozimy Was na lotnisko w Agadirze. 

PLAŻE ATLANTYKU - od AGADIRU do ESSAOUIRY

Najbliższe terminy:

 

22-29/05/2022

12-19/06/2022

14-21/08/2022

18-25/09/2022

 

 

E-mail
imię i nazwisko:
numer telefonu:
data rajdu
poziom jazdy konnej w terenie
wiadomość:
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
  1. pl
  2. en
< >