maroc à cheval

                                     wyprawy konne po maroku

maroc á cheval

                             

                  wyprawy konne po maroku


Dzień 1

 

Odbieramy Was z lotniska - zależy gdzie wylądował Wasz samolot - Casablanca, Rabat, Marrakesz lub Agadir. Ruszamy w drogę  do Essaouiry. Trasa zajmie nam od 3,5 h z przerwą na lunch z Marrakeszu do 5,5 h z Rabatu. Dzisiejszy dzień mamy na odpoczynek po podróży – pójście na plażę, ochłodzenie się w basenie, ewentualnie przywitanie się z końmi w stajni i delikatny spacer po plaży; wieczorem czeka nas wspólna kolacja; dzisiajszą noc spędzamy w Sidi Kaouki, 26 km od Essaouiry, w domu gościnnym z basenem.

 

 

Dzień 2

 

Wsiadamy na konie i ruszamy w trasę. Przed nami trochę gór, berberyjskich wiosek i ścieżek wśród arganów - trasa spokojniejsza, na zapoznanie się z końmi, dużo stępa, ale nie obędzie się bez galopów. Po drodze zatrzymamy się na lunch - gdzieś pod arganowcami, żeby pod błękitnym niebem zjeść przygotowany przez naszego kucharza posiłek. Popołudniem dotrzemy do naszej bazy. Wieczory to plaża lub basen lub wspominanie dnia przy herbacie...i marokańska kolacja, jak co dzień.

 

Dzień 3

 

Po śniadaniu znów wyruszamy na całodzienną wyprawę. Tym razem kierujemy się w stronę Oceanu, by przedrzeć się przez wąskie ścieżki klifów i zejść na rozległe plaże. Podłoże na plażach zależne jest od przypływów i odpływów.  Czasem będziemy galopować w linii ochlapując się wodą, czasem  będzie mogli rozwinąć się na niemal całą szerokość plaży. Lunch przy wodospadach, w oazie, gdzie tuż za wydmą kryje się Atlantyk. W zależności od pogody będziemy mogli pobawić się z końmi w wodzie na oklep.

 

Dzień 4

 

Znów wyjeżdżamy na plażę, tym razem w stronę Essaouiry. Wspinamy się na wysokie klify i zjeżdżamy na wielkie wydmy uformowane na plaży.  Czeka nas dużo galopów, lunch pod eukaliptusami, i powrót do domu drogą pełną tamaryszków.  

 

Dzień 7

 

Dziś jest dzień życzeń! A więc zabieramy Was na oceaniczne fale na lekcje surfingu albo na quadowe szaleństwa po wydmach...albo znów na konie - na kąpiel w oceanie, galopy na oklep, zabawy z końmi, szalone galopy po plaży.

Wszystko zależy, co kochacie najbardziej, czego macie ochotę spróbować i trochę od pogody :)

Cena: 3000 pln

cena nie zawiera biletu lotniczego

grupa: od 3 do 10 osób

 

dołącz do nas

E-mail
imię i nazwisko
numer telefonu
data
umiejętność jazdy konnej w terenie
wiadomość:
wyślij
wyślij
Form has been sent - thank you!
Please, fill in all fields

Rajd specjalny nad Atlantykiem

  1. pl
  2. en
  3. fr

Dzień 5

 

Kolejny dzień w na końskim grzbiecie i kolejny szlak przed nami - góry, pagórki, strome zejścia, wysokie podjazdy, oazy, pola, wąwozy - czyli dzień jak co dzień na końskim grzbiecie 

 

Dzień 6

 

Essaouira!  Czyli mury fortecy, którą widzieliście w Grze o Tron, wąskie uliczki mediny, port i targ rybny, owoce morze i wszędobylskie mewy, fale oceanu rozbijające się o mury. Spędzimy tam dzisiejszy dzień, zwiedzając miasto, z wizytą w hammamie, przebierając w przyprawach, zjadając się owocami i pijąc sok z trzciny cukrowej.

 

Dzień 8

 

 

Home sweet home, czyli wracamy na lotnisko i do domu :)

maroc à cheval                  magda +48 502 548 819   (whatsapp) 

sidi kaouki essaouira                     +212 708 078 380

maroko                                magda@marocacheval.com

maroc a cheval                    magda +48502548819
sidi kaouki essaouira                        whatsapp
maroko                        magda@marocacheval.com

maroc à cheval s.a.r.l.

sidi kauki/essaouira

zagora (in winter)

maroko

+212 708 078 380  magda

+212 662 788 974  brahim

+ 48 502 548 819 (whatsapp) magda

 

magda@marocacheval.com